HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Delta Eğitim Kurumları, alanında uzman iki öğretmenin fikir ve deneyim birlikteliği neticesinde 2007 yılında faaliyete geçmiş bir kurumdur. Kuruluş yıllarından beri öğrencilerine yüksek hedeflere ulaşma konusunda temel fikir ve özgüven durumlarını özümsetmiş olan Delta Eğitim Kurumları, bu çaba ve uğraş sonucunda Türkiye Derecesi yapan pekçok öğrenci yetiştirmiştir. Dershanecilik dönemlerinde elde ettiği üstün başarısını öğrencilerinin kazandığı üniversite ve fen liseleri ile kanıtlayan Delta Eğitim Kurumları, 2015 yılında dershanecilik sektörünün değişmesi ile birlikte yeni bir kimliğe büründü.

Bu kimlik değişimi sonrasında Doğru, Etkin, Lider, Tutarlı ve Akılcı kelimelerinin hem anlamlarını özümseyerek rehber edinmiş, hem de baş harflerini kullanarak DELTA ismiyle yola devam etme kararı almıştır. 2015 - 2016 yılında Delta Ortaokulu' nda TEOG Türkiye Birincisi çıkartan Delta Koleji, bu başarısını 2016-2017 yılında da devam ettirmiştir. 2018-2019 yılından itibaren Delta Koleji adı atlında Anaokulu - İlkokul - Ortaokul olarak hizmet vermeye başlayan Delta Koleji, geçmiş deneyimlerin birikimi ile öğrencilerini hem sınavlara hem de gelecek hayatlarına hazırlamaktadır. 

Delta Koleji, temel derslerin yanı sıra öğrencilerine hayatta başka alanların da olduğunu hatırlatarak yeni beceriler edinmeleri konusunda rehberlik de etmektedir. Delta Koleji kurucusunun  hayali olan Yaşam Becerileri Okulu' nun ilk halkası olan kampüs, özgün materyal kullanımı, tarım alanları, hayvan barınakları, akıl ve zeka oyunları, teknoloji okur yazarlığı, dünya vizyonu ve deneyimli okul kadrosu ile öğrencilerine hem teknolojiyi doğru amaçlar için kullanmayı, hem de doğaya sahip çıkılması gerekildiğini aşılamaya çalışıyor. 

ONLINE KAYIT FORMU